pátek 20. srpna 2021

Na co se těším

 

Na co se těším?
Přiznám se, že když jsem o tom v posledních dnech přemýšlela, trochu mě to rozhodilo.
Najednou jsem měla pocit, že se vlastně nemám moc na co těšit.
Plánovaná dovolená v Izraeli vzala za své. Nařízením povinné sedmidenní karantény pro všechny příchozí cizince se pro nás stala neuskutečnitelnou. Takže letenky stornovány.
Prázdniny se chýlí ke svému konci a moje jediná dovolená skončila zánětem dutin.
S vyhlídkou školy, podzimu, miliardy zařizování a povinností...propadala jsem lehké depresi.
A já se potřebuji mít na co těšit. Ta vidina něčeho pozitivního....
Takže jsem si nakoupila hromadu nových látek - a teď se těším až dorazí.
Na víkend mám nachystanou další knihu od Petera Maye.
K večeru se vrátí domů děti a už se jich po týdnu nemůžu dočkat. 
Těším se, že zítra vyrazíme na houby.
3.9. vychází deska Davida Stypky a Bandjeez Dýchej. Ještě před svou smrtí ji David stihl nazpívat a kluci na ní makali do poslední chvíle. Na ni se opravdu hodně těším. A možná taky trochu bojím. Protože bude poslední.
Těším se, že o víkendu upeču banánovej chleba, protože je to jediná buchta, kterou je naše domácnost ochotná konzumovat a navíc mám novej recept.
***
Fotka je z chalupy.
Ten výhled mě bere pokaždé.

6 komentářů:

 1. Ach Jani, jak mi mluvíte z duše. Také musím mít pře sebou vidinu něčeho hezkého, pozitivního, co vlije krev do žil. Ano, září je pro mě strašák-kroužky, výbava, preventivní prohlídky, škola, školka...vše co člověk o prázdninách vědomě odkládá. Těším se, až si vše sedne, zaběhne a také vlastně i na ten řád, kterého se teď bojím :-) A hlavně se učím těšit na maličkosti. Hezký pozdrav od Kláry z Dolních Jirčan

  OdpovědětVymazat
 2. Jé, taky jsme se chystali do Izraele. Izrael a Gruzie mě lákala. No tak jindy, v lepších časech :-). A mám to stejně.

  OdpovědětVymazat
 3. Vzdy je na co se tesit Jani :) krasne podzimni barvy, prochazky v listi, sbirani kastanu, vy jste tak kreativni, ze urcite mate spoustu planu :)

  OdpovědětVymazat
 4. Jéé, banana bread bez vajec! Dcera je alergik - jak jsem ho mohla přehlídnout? Díky moc za odkaz...
  Ivča

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. tady mám ještě jeden naprosto super banánový chlebíček, který je bez vajec i laktozy i lepku.... a je vážně moc dobrý! (peču opakovaně) Alena https://superkvasaci.cz/nebesky-nadychany-bananovy-chlebicek-plny-bilkovin-bez-lepku-cukru-mleka-i-vejce/

   Vymazat
 5. Do you Need Instant Loan from $2,000 to $5,000,000.00 with no collateral required and receive a no obligation loan approval.We welcome the opportunity to show you how effective we are at helping our clients obtain the money they need to succeed. Our professional staff is available for a Free Consultation.At Patiala legitimate company Pvt , we understand that unexpected events arise requiring extra money that may not be readily available to you contact us now 2% interest rate, both long and short term cash reply to us (Whats App) number: +919394133968 patialalegitimate515@gmail.com
  Mr Jeffery

  OdpovědětVymazat