čtvrtek 20. června 2019

PětPět mých dnešních pozitiv.
Nové látky. Ty mi zvednou náladu vždycky. Budou z nich kabelky, tak se těšte.
Miletínské modlitbičky, které jsem si včera přivezla z Miletína u Hradce Králové. Moje dětství. Dnes večer jsem je s velkou radostí snědla místo dětí, které je nechtěly. Neví, co je dobré.
Těším se do kina. Poslala mi Jana tento trailer a jo. Odlehčení a taky Beatles vždy a všude.
Mám novou knížku na čtení a i když jsem dnes zvládla jen dvě stránky...už jsem začala!
A zítra je pátek. To je pozitivum největší - respektive největším pozitivem bude sobotní ráno, kdy nebudu muset vstávat. Ach ten dospělý život....
...
Dorazily mi poslední dva metry lnu Od soumraku do úsvitu.
Čelenky jsou skladem.
...
Už jsme taky dnes přemýšleli, co vám udělalo radost?

4 komentáře:

 1. Jani, mě udělal radost celý den. Mám to štěstí, že žádná pozitiva hledat nemusím. Kromě vysloveně špatných dní, ale to je tak jeden měsíčně. Dnes to byl hlavně super večírek s kamarády.

  OdpovědětVymazat
 2. Janinko, už z IG vím, že jste byla "u nás", poněvadž Miletín je tady kousíček nedaleko. Vždycky, když jsem byla malá a byly jsme u babi s dědou, zajel děda k Erbenovi na náměstí a modlitbičky mi koupil. Věděl, že je miluju. Vydrželo mi to doteď, jen už si je musím kupovat sama :-( .. Ale jsem moc ráda, že nejsem jediná, kdo na tomhle místním unikátu ujíždí :-)

  OdpovědětVymazat
 3. manžel mi je včera dovezl jako sladký pozdrav z lázní..... přeji prima letní dny z Jizerek - Olina

  OdpovědětVymazat
 4. Jo, jo, modlitbičky v Miletíně, trubičky v Hořicích, chutné to tu máme výletování :-) Pěkné letní dny. Klára z Hradce

  OdpovědětVymazat