úterý 25. září 2018

VděčnáJsou momenty, kdy jsem ze spousty věcí hrozně unavená, vysílená a v těch chvílích hůř vídím smysl ve všem, co dělám.
O to vděčnější jsem za chvíle, kdy dostanu nějakou zpětnou vazbu.
Ze včerejška jsem neuvěřitelně dojatá.
Vděčná a dojatá.
Ještě dnes na té vlně jedu.
Přípravy na prodej v Brně mě dost vyčerpaly, pak jsem strávila dvě a půl hodiny cestou na místo popojížděním v kolonách, nic nebylo jak mělo....takže jsem měla pocit, že už mě nic nemůže překvapit.
Překvapilo.
Vlastně jste mě překvapili vy, co jste se za mnou zastavili. A nebylo vás málo.
Dostalo se mi tak strašně moc podpory a zpětné vazby. Ať už na blog, práci, kterou dělám, nebo na to, co žiju...
Tohle jsou ty chvíle, kdy jen s otevřenou pusou koukám a uvědomuji si, že i když ten blog píšu především pro sebe, tak to opravdu čte hodně lidí. A že to pro někoho může něco znamenat.
Nejsem bez chyby a když si ty příspěvky občas po sobě zpětně pročítám....vidím tolik přešlapů.
Ale o to mi asi jde.
Neztratit v té dnešní době sebe sama. Neschovat se za masku toho, že je všechno perfektní.
A když už tu chybu udělám, tak si dovolit ji přiznat a poučit se z ní. Pokud možno:-)
....
Za včerejšek opravdu všem moc díky. A o to víc těm, kterým oslovit někoho dělá problém. Naprosto vám rozumím. Opravdu jste mi udělali radost.
....
A protože jsem to slibovala, eshop je nahozený. Milión věcí. Ještě mi z toho kompu třeští hlava:-)

5 komentářů:

 1. Jano, šla jsem včera najisto. Koupě kabelky je pro mě VELIKÁ VĚC. Trvalo mi to několik let, než jsem se k tomu rozhoupala. A pak jsem si řekla, že chci přesně tu od vás - protože mi prijde skvělá a taky proto, že skvělá mi přijdete vy. Víc než na ten kup jsem se bohužel nezmohla, protože jsem stydliva, ale to neva - držím palce a Vesmír je drží se mnou :) Hodně sil (a odpočinku) přeji!*

  OdpovědětVymazat
 2. Len tak ďalej, robíte krásne veci, majú príjemný štýl. Ťažko si hľadám niečo, čo by mi sedelo a vaše veci reprezentujú to, čo aj ja chcem reprezentovať. Snáď budete zas čoskoro v Brne. :)

  OdpovědětVymazat
 3. Já si říkal, že vám dovezu hrnek (nesehnala jsem), pak aspoň koupim kytku... ale pak jsem se taky zmohla jen na nákup (děti mi vybraly popruh na foťák - krásnej!)
  byla jste milá jako tady přes display :) jen tak dál, děláte krásný věci, buďte svá. g

  OdpovědětVymazat
 4. Jani, nikdo z nás není dokonalý, každý občas dělá přešlapy, každý občas o sobě pochybuje, zda to, co dělá má smysl. V životě to je jak na houpačce, jednou jsi dole, jednou nahoře. Čteme vás a ne každý hned musí reagovat a vyjadřovat se ke všemu. Jste můj oblíbenec. Hlavu vzhůru! Zdraví Iwka

  OdpovědětVymazat