středa 17. října 2012

Na poslední chvíli


Teplejší deka pro Kubu. Došitá dneska dopoledne. Opravdu za pět dvanáct. Pořádně vyteplená, ručně prošitá...aby Kubíka hřála v následujících dnech, když nebudu doma. Zítra ráno mě čeká příjem v nemocnici. Vůbec by mě nenapadlo, že víc než z porodu budu mít strach, že mi bude smutno. A při pohledu na složenou deku už je...

32 komentářů:

 1. Janinko, holčičko, moje zlatá! nesmutni, Kuba to pár dní přežije a ty budeš mít v nemocnici spoustu práce... a pak bude všichni spolu! Jo, na rady, to já jsem, ale když jsem jela do porodnice a opouštěla Terku, taky jsem bulela...Budu na tebe myslet, ať jde všechno rychle a jste vpořádku!
  Drž se, moc tě zdravím!
  Helena

  OdpovědětVymazat
 2. No vidíš, jaká jsem - deka je nádherná!
  Pa, H.

  OdpovědětVymazat
 3. Deka je perfektní, přeju ať vše dobře dopadne!

  OdpovědětVymazat
 4. cože tak plánovaně Jani? budu na vás myslet, hlavně teda, ať jste obě v pořádku, neboj chlapi to přežijou, ty se těš na nový voňavý miminko:))

  OdpovědětVymazat
 5. Jani, moc držím všetky prsty, čo mám, aby to bolo rýchle a potom už len a len krásne! Kubíka bude chvíľu miesto Tvojej náruče hriať táto krásna deka a Ty mu za odmenu, že to iste hrdinsky vydrží, prinesieš domov krásnu sestričku ;)

  OdpovědětVymazat
 6. Držím pěsti, určitě vše dobře dopadne a myslím, že děti zvládají tyto situace podle nás, když vidí, že jsme v pohodě, jsou také v pohodě ;-). Deka je supr, určitě "voní maminkou".

  OdpovědětVymazat
 7. Jé Jani, tak už zítra ?
  18tého je krásné datum!
  A neboj, opravdu to chlapy doma zvládnou, je to je na pár dní a než se naděješ budete doma všichni 4 :-)
  Držím moc palce, ať je všechno v nejlepším pořádku!

  OdpovědětVymazat
 8. Deka je krásná!
  Moc držím palce, at je všechno OK a jte brzo doma .

  OdpovědětVymazat
 9. Jani, chodím sem k Vám nakukovat už nějakou dobu, a držím palce, ať ten zítřejší den D zvládnete všichni. A budu vyhlížet další blog, který asi o šití nebude :-) Lucka

  OdpovědětVymazat
 10. Janka, držím prsty nech všetko čo najrýchlejšie a najlepšie prebehne a nech ste čo najskôr doma v kompletnej zostavičke :-) Deka je nádherná!

  OdpovědětVymazat
 11. Deka je opravdu nádherná, moc krásná. To prošití je opravdu super, budu muset vyzkoušet, určitě to stojí za to.
  A zítra hodně štěstí!!!
  Jola

  OdpovědětVymazat
 12. Úplně mě přejel mráz po zádech, když jsem to dočetla.. Kluci to ale určitě zvládnou a Ty se máš přece na co těšit :)! A my se taky těšíme, až se nám s tím malým voňavým uzlíčkem pochlubíš...Drž se Jani!

  OdpovědětVymazat
 13. A deka je samozřejmě nádherná :))!!!

  OdpovědětVymazat
 14. Držím palce!!!R.
  PS: deka je nádherná, jako vždy....

  OdpovědětVymazat
 15. Ahojky Janičko,

  držím palečky, ať vše dobře dopadne a jste brzy doma. Neboj, kluci to doma zvládnou. Deka je úžasná, perfektně zvolené barvy.

  Krásný den. Eva

  OdpovědětVymazat
 16. Jani, zvládněš to, vím to! A pak Ti budu závidět to voňavoučký miminko :)! Hned, jak to půjde, máš mě tam na návštěvě :)! papa

  OdpovědětVymazat
 17. Ručně prošívaná? Tak to máte můj obdiv. A přeji vše dobré i v porodnici:)

  OdpovědětVymazat
 18. Jani, deka je krásná a držím palce, neboj, jen co budeš mít miminko u sebe, tak Ti smutno nebude, nebo jenom trochu ;-)

  OdpovědětVymazat
 19. Jani držím pěsti a budu nedočkavě čekat na fotky malé princezny:) Deka je krásná!

  OdpovědětVymazat
 20. Jani držím palce - deka je parádní - a chlapi to doma určitě zvládnou - a vy jste za chvilku doma.
  Věrka

  OdpovědětVymazat
 21. Ať Vám všechno dobře dopadne!

  OdpovědětVymazat
 22. Drzim palce;) a deka je krasna...ako vzdy:)

  OdpovědětVymazat
 23. Jani ... deka krásná .... ruční prošití je 100% ... a smutno bude jen chvilku .. pak budete 2 a pak budete 4 ... taky se mi stýskalo ... a přitom to byla taková chvilka, ale tak důležitá ... BUDEME tu na TEBE .. na VÁS čekat ju ...

  OdpovědětVymazat
 24. Janičko krásná dečka, Kubík to s taťkou určitě zvládne, je to velký kluk. Budu na Tebe myslet a ostatní holky určitě také, celou Tvou práci moc obdivuji, protože já nedokážu skoro ani přišít pořádně knoflík, máš neskutečné nadání a množství energie. Market

  OdpovědětVymazat
 25. juch, já se tak těšim! budu na tebe myslet, ať jde porod hladce a ať zůstanou příjemné vzpomínky...
  kamarádce porodník říkal-kdyby příroda myslela, že dítě fyziologicky porodit nejde (v případě, že je vše ok), měly by ženy na břichu zip:o) tak jsem na to vždycky myslela a přišlo mi to vtipný. pak mi taky pomohla stassyina formulka "otvírám ti cestu ven", kterou jsem si v duchu opakovala a prodýchávala si při ní kontrakce. borec seš a zvládneš/te to! fandime z valach, j. a spol.! hip-hip...

  OdpovědětVymazat
 26. Jani, sice už jste v porodnici, ale i tak přeji, aby vše šlo hladce a proběhlo bez problémů a brzy doma v plné polní ve čtyřech..:O))) Těším se na fotky miminka. (Pokud se miminko narodí dnes, 18tého, budeme mít narozky ve stejný den :O) ).

  OdpovědětVymazat
 27. Jani, deka je překráná a tobě držím pěsti aby bylo vše v tom nejlepším pořádku. Majka

  OdpovědětVymazat
 28. Krásná deka, a v pododnici to snad rychle uteče,hlavně aby všechno bylo ok. S tím smutkem to je jasný, já když jsem skoro před třema měsícema odjížděla do porodnice tak jsem bulela. Ten pohled na odcházejícího špunta s baťůžkem na zádech k tetě, jsem nerozdýchala. A děsně se mi stýskalo celou tu dobu v porodnici. Ale uteče to, a s dvěma robátky je doma dvakrát veseleji.

  Držím palce!!!

  OdpovědětVymazat
 29. Jani, přeju ať jste hlavně obě zdravé a ať jste co nejdřív všichni čtyři zase spolu!!!

  ...a deka, no nemám slov!!!

  OdpovědětVymazat
 30. Deka je nádherná!
  A držím palečky, ať vše dobře dopadne!
  L.

  OdpovědětVymazat
 31. Jani deka je překráná!!!
  Drzim palce!!!
  Moc te zdravim :)))

  OdpovědětVymazat