čtvrtek 11. srpna 2022

Tři


❤️
***
Dřív jsem se hodně hnala za velkými zážitky, abych měla aspoň chvíli pocit, že jsem šťastná.
Pořád být v pohybu, obklopená lidmi. Koncerty střídaly prodejní akce, navalovala jsem na sebe hromady práce a když se pak stalo, že bylo volno, popravdě jsem to moc nedokázala využít a byla z toho nesvá.
Oproti tomu teď žiju asi mnohem víc "nudnej" život. Nemám pocit, že bych o něco přicházela, naopak.
Být s někým, vedle koho cítím naprostou svobodu a klid - to jsem dřív neznala. Měla jsem pocit, že si to "štěstí" musím zasloužit a že proto je ho tak strašně málo. Za poslední tři roky se toho  v mém životě hodně změnilo. Ale jednoznačně k lepšímu. Cítit lásku jen tak, bez podmínek - tak to přece má v životě být. A já jsem vděčná, že to můžu zažívat.

5 komentářů:

 1. Jani, užívejte si to! Láska je nejvíc...Krumlenka

  OdpovědětVymazat
 2. Moc tomuhle rozumím, vážně moc! Najít štěstí v těch úplně jednoduchých věcech je často osvobozující. Moc Ti to přeju.

  OdpovědětVymazat
 3. Přeji, ať to vydrží, láska a porozumění je nejvíc.....z Jizerek zdraví Olina

  OdpovědětVymazat
 4. Našel jsem Mr. Pedro na blogu od někoho, kdo ho doporučuje každému, kdo hledá půjčku. Byl jsem tak nadšený a motivovaný být v této pozici finanční svobody, protože moje rodina hladověla, oslovil jsem pana Mr. Pedro v žádosti, kterou jsem mu řekl, můj životní příběh o finanční situaci, pošle mi formulář žádosti, abych vyplnil své údaje, což jsem udělal, poté, co mi poslal smlouvu o půjčce, předal jsem ji svému právníkovi k vyřízení podívejte se a poraďte mi jak dál. Podepsal jsem smlouvu o půjčce poté, co byla moje půjčka schválena před několika hodinami, banka mě kontaktuje ohledně převodu prostředků a poplatků, které musím uhradit na přepážce banky. bylo velmi příjemné pracovat s panem Pedrem a velmi mu děkuji za pomoc, kterou mi poskytl a která opravdu pomohla mé rodině hladovět. Kontaktujte prosím Mr. Pedro na e-mailu: pedroloanss@gmail.com, protože je vždy zaneprázdněn, ale mají s ním také dalšího profesionálního spoluhráče.

  OdpovědětVymazat