středa 3. listopadu 2021

Kaštánek

 


Od kamarádky jsem dostala audioknihu Kaštánek. O jednom volném víkendu jsem začala a pak jen netrpělivě čekala, kdy bude zase ta chvíle a budu doma sama....  Protože přece jen, je to detektivka, drsnější a to není nic, co by měly poslouchat děti. Ale čas o samotě nebyl. Tak jsem knížku raději dočetla. Jsem asi docela ráda, že jsem ji neviděla zfilmovanou - momentálně frčí na netflixu. Docela jsem se bála i u samotného čtení. Nebo bála. Dost špatně snáším číst o násilí a co teprve ho vidět. Po večerech sjíždíme podruhé Hru o trůny. Mám ji opravdu ráda. Ale v polovině scén zavírám oči, zacpávám si uši a nebo odcházím z místnosti. Prostě to tak mám . Dřív jsem se to styděla přiznat, teď už se tak beru. Ale to pořád není důvod, abych tento typ filmů/knih přestala vyhledávat.
Nicméně ještě ke Kaštánkovi - nebylo to vůbec špatné. Audioknihu namluvila Zuzana Kajnarová, se kterou jsem se ze začátku musela popasovat, ale dobrý. A ještě lepší k šití.
Ke stroji jsem se dostala minulý týden, výsledkem byly dvě kabelky, které jsou už odloženy na Dizajntrh. Tedy pokud se uskuteční. Jsem značně skeptická, ale nějaké zboží mám nachystáno. Uvidíme.
A jakou mají souvislost hrušky a miska kari?
Žádnou.
To jen se chlubím letošní úrodou - ano opravdu jen dvě.
Ale zato kari jede. To bude tím podzimem....

1 komentář:

  1. Nemůžu se dočkat na to, až nám zase odejde zimní chladné počasí a budeme moct s celou rodinkou (a hlavně s dětmi, které jsou přes zimu zavřené v bytě, ačkoliv jsem jim nakoupila perfektní zimní oblečení z eshop second hand) někam ven do přírody :-) Máme naplánováno hned několik výletů, tak se je podaří co nejdříve zrealizovat.

    OdpovědětVymazat