úterý 3. května 2016

Krátce


Jak strávit úterní dopoledne, když je venku opravdu hnusně?
Smysluplnou konverzací s Emou a šitím kabelek.
Jen ten rozhovor s naší lady mě natolik vyšťavil, že už ze sebe asi dnes víc nevymáčknu.
***
Tři kousky nachystané do Bystřice.
Pokud se vám líbí, přijeďte si pro ně!

5 komentářů:

 1. Bude to boj, neutratit víc než vydělat...:-D. P.

  OdpovědětVymazat
 2. Jano, tak to u nás je krásně, sluníčko na obloze sem tam mráček, ale já musím sedět v kanceláři a na tu nádheru koukám jenom z okna a až půjdu v 16:00 domů, tak věřím, že se zatáhne a bude hnusně (jak já říkám). Závidím mamkám na mateřské a těm co nemusí chodit do kanceláří a dělají z domova.
  No ale peníze se nějak vydělat musí, tak snad bude odpoledne hezky a já si také toho krásného dne užiji.
  Kabelky jsou krásné. Jsi (pokud můžu tykat)šikovná.
  Tereza

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Terko, já už bohužel na mateřské nejsem, takže to možná vypadá, že se jen bavím, ale pracuju....jen mám doma dost často nachlazené děti...

   Vymazat
  2. Já vím, že nejsi na mateřské a že pracuješ z domova. Mylela jsem to tak,že máš o proti mě výhodu, že můžeš na chvilku přestat šít a jít se třeba projít. Což já prostě v době 30 min na oběd nestíhám a pokud si prodloužím obědovou pauzu, tak musím nadělávat.
   Spíš to byl takový povzdech a závist mamkán na mateřské a lidem, co nemusí sedět 8,5 hod v práci, pracují z domova a práci si rozvrhnou dle potřeby. Někdy mají den, že pracují 3-4 hod a někdy třeba i 12 hod. Prostě jak stíhají udělat práci co mají a zbytek dne stráví podle svého.
   Nemocné děti to je děs. U nás musí nastoupit babička a děti to těžko snášejí, že nejsou doma s maminkou.
   Krásný den Tereza

   Vymazat
  3. Pravda je, že si nedokážu představit, jak bychom to řešili s nemocnými dětmi, kdybych chodila do normální práce. Za tohle jsem opravdu vděčná. Ale někdy je to lehce o nervy- všechno to synchronizovat....:-)

   Vymazat