pondělí 28. března 2011Začala jsem šít deku. Svou první...Zatím jsem teda pouze sešila čtverečky na středový blok. O víkendu jsem to trošku přehnala....Myslela jsem, co všechno už nezvládnu a docela jsem se přetáhla. Od soboty odpoledne jsem to vpodstatě proležela. Ale naučila jsem se háčkovat nový vzorek, přečetla dva časopisy...a Kuba pochopil, že když po mamince nebude skákat, tak mu na oplátku třeba něco přečte z knížky, nebo se může přitulit:-)Taky jsme měli návštěvu z Jeseníku a zpětně oslavili moje a Kubulovy narozeniny. Dostal velký auto, který se od té doby snad nezastavilo...pořád jezdíme a jezdíme...3 komentáře:

  1. Jani vůbec nechápu, kde bereš ten čas! říkám si, jedno dítě, žádný dítě, ale třeba teď jsem druhej den sama jen s Ditou, zdravá a udělala jsem prd.. tak jen tak dál:)

    OdpovědětVymazat
  2. Oli, je to teď tím, že dopoledne mi babička hlídá Kubu, takže toho využívám a šiju a tak. Ještě nemůžu nic tahat...ale upřímně, raděj bych toho našeho kluka měla u sebe...

    OdpovědětVymazat
  3. Jani, deka bude paradni a take obal na notebook je super. Urcite se bude moc libit. Kuba ma krasne nove auto, dcera se zrovna zminovala, ze takove nejake chce koupit Makovi a tak jsem rada, ze vidim, ze je to tak vdecna hracka. Budu muset vyrazit do obchodu a podivat se co je k dostani u nas :0) Preji hodne klidu a pohody pri zotavovani,pa, Monika.

    OdpovědětVymazat